Беневенто очаквано отстъпи при домакинството си на Интер в среща

...

Интер едва не сгреши срещу боксовата круша в Серия А

Беневенто предстоящо отстъпи при семейството си на Интер в среща от 7-ия кръг на Серия " А ".

Гостите се постановиха с 2:1, като поведоха за къс интервал от време с две попадения разлика, само че по-късно разрешиха разпределяне в редиците си, което можеше да им коства скъпо.

Снимка 315439
Източник:

И двата гола за състава от Милано бяха осъществени в границите на единствено 3 минути, като създателят им беше еднакъв - Марсело Брозович.

Той бе прецизен първо в 19-ата, а по-късно и в 22-ата минута от срещата.

Д`Алесандро стъписа защитата на противника 120 секунди преди почивката, разписвайки се за 1:2, като по този метод изненадващо върна състава си в срещата и в битката за точката в нея.

Снимка 315438
Източник:

Това по този начин и не се случи, като в границите на вторите 45 минути нови попадения не бяха маркирани.

" Нерадзурите " започнаха чудесно сезона и имат шест победи и едно тъждество, които ги изкачиха на второ място в класирането единствено на две точки от Наполи и върха.

Наполи резервира върха в Италия, головата серия на отбора няма край

" Небесносините " вкараха " единствено " 3 на Каляри

От друга страна новаците от Беневенто са трагични, като имат седем следващи загуби с голава разлика 2:18.