Белгийският национален отбор продължава наказателната си акция в Група I

...

Белгия сгази Шотландия, любопитен герой за Русия при успех срещу Казахстан

Белгийският народен тим продължава наказателната си акция в Група I на квалификациите за Евро 2019.

" Червените дяволи " към този момент имат 6 следващи победи в конкуренцията досега, като оглавяват подреждането с цялостен актив от 18 извоювани пункта.

Тази вечер те победиха по безукорен метод при визитата си на Шотландия, като се постановиха с 4:0.

И четиримата голмайстори за отбора в срещата бяха разнообразни, което напълно не е казус в конфликтите на отбора на интернационална сцена.
 Естония загуби от Холандия с 0:4
Холандия громи, Бабел изригна с два гола

Вайналдум и Депай също съумяха да се разпишат

Кевин де Бройне блесна с попадение, съпроводено с цели три асистенции. Първата от тях пристигна още в 9-ата минута, когато той подаде на оставения без особена настойчивост мощен Ромелу Лукаку, който откри головата сметка на тима си в конфликта на " Хемпдън Парк ".
 Снимка 441985
Източник:

В 24-ата минута, още веднъж след прецизен пас на Де Бройне, Вермален повиши на 2:0 за гостите.

Пак подаване на аса на Манчестър Сити и още веднъж попадение за неговия състав. Това бе все по този начин повтарящото се упражнение в конфликта, което в 32-ата минута приключи с гол на Тоби Алдервейрелд с глава.
 Снимка 441984
Източник:

Лукаку върна услугата на Де Бройне 8 минути преди края на постоянното време, когато му даде топката, която пък бързоногият белгиец прати в мрежата за оказалото се и извънредно 4:0.
 Снимка 361867
Източник:

Шотландците остават на предпоследната позиция в таблицата с краткотрайното нареждане. Белгия е все по този начин непреклонен и безапелационен водач в нея.
 Северна Ирландия отстъпи пред Германия с 0:2
Германия сподели класа, елементарни две неточности на съдията и постави завършек на серията на Северна Ирландия

Гнабри прецизен в добавеното време на дуела

В другите срещи от тази група Кипър също завоюва гостуването си с 4:0, като се наложи над Сан Марино.

Русия пък, с само попадение на Мануел Фернандеш, стигна до триумфа вкъщи с 1:0 против Казахстан.