Белгийският нападател на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку беше радостен след

...

Лукаку: Моуриньо изглеждаше доволен

Белгийският нападател на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку беше щастлив след успеха с 3:2 над Нюкасъл в осмия кръг на Премиър лийг. Юнайтед губеше с 0:2, само че в последните 20 минути на мача съумя да обърне противника и да смъкна напрежението от мениджъра Жозе Моуриньо, за чиято промяна намерено се спекулира от медиите на Острова. Впечатлението на Лукаку от Моуриньо след мача е, че той се е поуспокоил, въпреки и да не е приказвал доста в съблекалнята.  Манчестър Юнайтед - Нюкасъл 3:2 @@@
“Не би трябвало непрекъснато да се фокусираме върху треньора. Той ни дава насоки за мача и в случай че не ги съблюдаваме, имаме проблеми. Длъжни сме да играем по-добре. Не знам какво излиза по медиите, защото не чета нищо от международното състезание насам. Победихме Нюкасъл, а в този момент ни следва пауза в шампионата. След това се задават нови два мача. Надявам се резултатът от довечера да ни помогне. Радвам се за успеха, само че сами си причинихме това напрежение без причина. През второто полувреме демонстрирахме качествата, които ни липсваха през първото. Всяко състояние на Нюкасъл беше голово. Беше ни мъчно, само че след почивката повярвахме в себе си”, сподели белгиецът.  Манчестър Юнайтед - Нюкасъл 3:2 @@@
Доволен от Юнайтед е и легендата на клуба Пол Скоулс.
“Това беше напълно друг тим. Всички играчи желаеха да отбележат и да победят. Жозе Моуриньо направи точните смени, само че би трябвало да е по-активен по време на мачовете и да предава пристрастеността си и на тима на терена”, сподели Скоулс.

Премиър лийг 8 кръг, събота 6 октомври  Манчестър Юнайтед 3:2краен резулат  Нюкасъл