Белгиецът Тиери Нювил остава водач и след 14-ия етап на

...

Нювил удържа водачеството в Аржентина

Белгиецът Тиери Нювил остава лидер и след 14-ия стадий на рали Аржентина. Той стартира днешния ден от лидерската позиция и не изпусна първото място.

Нювил води пред Андреас Микелсен с " Хюндай " с повече от 50 секунди. Трети е Крис Мийк с " Тойота ".
Нювил води след втория ден на рали Аржентина (ВИДЕО) Очаквайте идващите стадии през днешния ден, директно по RING от 20:00 ч.
След като миналогодишният първенец Ожие беше втори при започване на днешния спортен ден, той отстъпи до четвъртата позиция, макар успехите в последните два стадия.

В неделя (28 април) предстоят нови 4 стадия от рали Аржентина, които ще дефинират спечелилия.

В генералното класиране за сезона отпред сега е Нювил с " Хюндай ", следван от Ожие и Танак.

Аржентина е първата дестинация, на която водачите карат на настилка от малък трошляк. Това прави надпреварата още по-атрактивно.

Кой ще стане отличник в Аржентина? Това ще разберете в неделя (28 април) в директното предаване по RING, което стартира в 18:00 ч.
Източник: btvnovinite.bg