Байерн (Мюнхен) приема единайсеторката на Кьолн в мач от междинния

...

В Байерн нямат намерение да спират серията си, да се готви Кьолн!

Байерн (Мюнхен) приема единайсеторката на Кьолн в мач от междинния 16-и кръг на Бундеслигата. Битката на " Алианц Арена " стартира в 21:30 часа.

Статистиката е напълно на страната на баварците, които завоюваха последните седем от последните осем срещи против този противник, при голова разлика 22:3.

Снимка 328157
Източник:

В предходните 5 мача обаче мюнхенци нямаха нито една победа, като Кьолн е един от неуместните им съперници в исторически проект. Байерн води с 42:23 победи в изиграните 88 срещи, при голова разлика 172:116.

Карл-Хайнц Румениге: Бъдещето на Франк Рибери и Ариен Робен ще стане ясно напролет
Шеф в Байерн (Мюнхен): Скоро няма да има изясненост към бъдещето на Рибери и Робен

" Серж Гнабри ще се завърне при нас след края на сезона "

Мюнхенци са едвам четвъртият най-неудобен съперник на Кьолн в Бундеслигата, който пък е единственият немски тим, против който Байерн не е спечелил най-малко половината си домашен мачове.

Няма различен тим в Германия, който да е вкарвал приблизително по цели 1.32 гола на мач против Байерн. Кьолн е измежду дребното клубове, за които баварският исполин не е най-страшният съперник. Тимът има по-лоши индикатори против Волфсбург, Гладбах и Аугсбург.

Миналата есен гостите измъкнаха 1:1 в Мюнхен и сложиха завършек на серия от 6 следващи провали против този конкурент.

Кьолн е финален с едвам три точки на сметката си и е надалеч зад предпоследния Вердер. За похлупак предишния кръг " козлите " пропиляха задатък от три гола против съперника в битката за избавление Фрайбург и позволиха проваляне с 3:4, въпреки да водеха до 90-ата минута.