Байерн и Волфсбург играят при 0:0 в мач от 2-ия

...

НА ЖИВО: Байерн - Волфсбург 0:0, отменен гол на баварците

Байерн и Волфсбург играят при 0:0 в мач от 2-ия кръг на Бундеслигата. Срещата на "Алианц Арена " се излъчва директно по DIEMA SPORT 3. В уеб страницата Gong.bg ще проследим онлайн най-интересното от мача.

Първата добра опция за гол се откри пред гостите. В 4-ата минута Матиас Сванберг с точно центриране откри непокрития на далечната греда Кевин Вимер, чийто удар с глава беше избит в корнер от Алфонсо Дейвис. В 13-ата минута Бенжамен Павар се пребори във въздуха с Макс Арнолд след центриране от корнер и насочи удар с глава, който срещна гредата. Малко по-късно Омар Мармуш стреля над вратата от директен свободен удар.

В 20-ата минута Байерн стигна до гол, който обаче беше анулиран след намесата на ВАР. Томас Мюлер пусна към Серж Гнабри отдясно, който със страховит пас откри оставения непокрит Садио Мане, а сенегалецът от два-три метра нямаше по какъв начин да сбърка. Оказа се обаче, че нападателят е в засада и голът не беше зачетен.

Байерн - Волфсбург 0:0

Байерн: 1. Мануел Нойер, 5. Бенжамен Павар, 2. Дайо Упамекано, 21. Люка Ернандес, 19. Алфонсо Дейвис, 6. Йозуа Кимих, 18. Марсел Забитцер, 42. Джамал Мусиала, 25. Томас Мюлер, 7. Серж Гнабри, 17. Садио Мане

Треньор : Юлиан Нагелсман

Волфсбург: 1. Kоен Кастеелс, 20. Ридле Баку, 3. Себастиан Борнаув, 4. Максенс Лакроа, 5. Мики ван де Вен, 27. Максимилиан Арнолд, 29. Джошуа Гилавоги, 32. Матиас Сванберг, 33. Омар Мармуш, 39. Патрик Вимер, 10. Лукас Нмеча

Треньор: Нико Ковач

Съдия: Харм Осмерс

Стадион: "Алианц Арена "