Баскетболистите на Левски 2014 се поздравиха с петата си победа

...

Левски 2014 се справи със съпротивата на Черно море Тича

Баскетболистите на Левски 2014 се поздравиха с петата си победа през сезона в НБЛ. " Сините " отхвърлиха Черно море Тича за тъкмо четири минути в самия завършек на срещата посред им в зала " Универсиада " през днешния ден и завоюваха с 10 точки разлика - 63:53.

Така столичани към този момент са с позитивни индикатори във краткотрайното класиране - 5 победи и 4 загуби. " Моряците " от своя страна са в доста по-незавидна обстановка с 3 победи и 6 провали.

Станимир Маринов вкара 14 точки, добави 5 битки и направи 5 асистенции против един от някогашните си тимове. Националът вкара повече от половината си точки още в първата четвърт, когато осъществя 8. Крис Минков изигра мощен мач с 13 точки, а Деян Карамфилов остана с 12 точки и 3 асистенции.