Барселона завоюва своя №41 трофей Жоан Гампер, след като тази

...

Барселона триумфира с Жоан Гампер след класика над Бока Хуниорс

Барселона завоюва своя №41 трофей " Жоан Гампер ", откакто довечера записа типичен триумф с 3:0 над Бока Хуниорс.

Двубоят бе изгледан онлайн на " Камп Ноу " от 70 089 фенове.

Меси: Изградихме тим, който ни кара да мечтаем

" Отново ще върнем трофея от Шампионска лига "

В 18-ата минута домакините откриха резултата, откакто Малком проби по лявото крило и се оправи по отличен метод със съперниковия футболист, който се опита да му отнеме топката. Новото попълнение на Барса го финтира и незабавно шутира по тревата, а вратарят не се ориентира по най-хубавия метод и кълбото се мушна в мрежата за 1:0.

В 39-ата минута, Меси удвои, откакто се възползва от неточност в отбраната на Бока и след двойно " подаване " с състезател на съперника, изпрати топката във вратата за 2:0.

Крайното 3:0 бе завършено в 67-ата минута от Рафиня, който разигра със Суарес и не сгреши след хубавия пас на своя съотборник.