Барселона води с 2:0 срещу Наполи в реванша от 1/8-финалите

...

НА ЖИВО: Барселона - Наполи, Меси танцува на Камп Ноу

Барселона води с 2:0 против Наполи в реванша от 1/8-финалите в Шампионската лига. Гола вкара Клеман Лангле още в 10-ата минута.

Важният конфликт стартира в 22:00 и може да го следите онлайн в Gong.bg . Първата среща в Неапол приключи без победител при резултат 1:1.

Двубоят стартира напрегнато пред вратата на домакините. Късметът обаче бе с тях, откакто удар на Мертенс във 2-ата минута срещна гредата.
Осем минути по-късно каталунците поведоха с попадение, което бе оспорвано от играчите на Наполи. След центриране от корнер Лангле скочи и с глава насочи топката в мрежата. Гостите имаха искания, че французинът е изблъскал Диего Деме преди да вкара. Реферът Джунеит Чакър призна попадението.

We begin today's #BarçaNapoli, 1-1 on aggregate, thanks to this away goal from @AntoGriezmann 165 days ago in Naples. @ChampionsLeague pic.twitter.com/oSoRUCNIR7
— FC Barcelona (@FCBarcelona) August 8, 2020
БАРСЕЛОНА - НАПОЛИ 2:0

Стартови сформира на двата тима:

#Culers, your starting XI!#BarçaNapoli | @ChampionsLeague pic.twitter.com/wxuEXA6YXe
БАРСЕЛОНА (4-3-3): 1. Марк-Андре тер Стеген - 2. Нелсон Семедо, 3. Жерар Пике, 15. Клеман Лангле, 18. Жорди Алба - 20. Сержи Роберто, 4. Иван Ракитич, 21. Френки де Йонг - 10. Лионел Меси (к), 9. Луис Суарес, 17. Антоан Гризман

Старши треньор: Кике Сетиен