Барселона и Виляреал играят при резултат 3:0 в мач от

...

НА ЖИВО: Барселона - Виляреал, новоизлюпеният национал на Испания вилнее

Барселона и Виляреал играят при резултат 3:0 в мач от втория кръг на Ла Лига. Ансу Фати откри резултата в 15-ата минута, а единствено 5 по-късно вкара втори гол. Меси повиши на 3:0 от дузпа в 35-ата минута. Срещата е първа за новия сезон за домакините, които поради късния завършек на миналата си акция започват едвам този уикенд присъединяване си в шампионата.

В 6-ата минута Барса стигна до първото си статично състояние. След късо изпълнен корнер, топката попадна у Коутиньо, който шутира, само че изтрелът му бе блокиран.

120 секунди по-късно домакините още веднъж изсипаха коженото кълбо в наказателното поле от ъглов удар, само че Асенхо боксира.

В 15-ата минута новият национал на Испания Ансу Фати приключи светкавична офанзива. Алба получи дълъг пас на левия байрак, спринтира напред и от аутлинията центрира към непокрития Фати в наказателното поле, който с безмилостен удар матира Асенхо за 1:0.