Барселона допусна изненадваща загуба с 0:2 при визитата си на

...

Барселона с най-лошия си старт в Ла Лига от 1994 г.

Барселона позволи изненадваща загуба с 0:2 при визитата си на Гранада в късна среща от 5-ия кръг на испанската Ла Лига.

Шампионите бяха неузнаваеми и даже появяването в игра на почивката на капитана Лео Меси не съумя да им помогне да отбележат. Каталунците губят втора среща от началото на сезона и със своите 7 точки от 5 мача вършат най-лошия си старт в шампионата от 1994 година

Гранада съумя да поведе още в 2-та минута след попадение на Рамон Азеес, който се възползва от неточност в отбрана на новото попълнение на Барса Жуниор Фирпо. След почивката Алваро Вадило (66) означи от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на появилия се като запаса Артуро Видал. С триумфа скромния тим от Андалусия се изкачи краткотрайно на върха в Ла Лига с 10 точки.

„ Притеснен съм. Не съумяваме да запишем положителни резултати и това се случва към този момент в няколко мача. Това значи, че не играем добре. Чувствам се виновен. Винаги можеш да спечелиш или загубиш, само че би трябвало най-малко да заслужаваш успеха. Днес това не важеше за нашия тим ”, съобщи Валверде, който към момента не може да изведе Барселона до триумф при посещение през този сезон. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg