Барселона без проблеми при домакинството на СелтаОтборът на Барселона възстанови

...

Барселона без проблеми при домакинството на Селта

Барселона без проблеми при семейството на Селта
Отборът на Барселона възвърне преднината си от три точки на върха на класирането в Ла Лига, откакто победи Селта с 2:0 вкъщи в мач от 17-ия кръг на шампионата.

На „ Ноу Камп “ „ каталунците “ започнаха стремително и поведоха в резултата още в 10-та минута посредством Усман Дембеле. Точно преди почивката капитанът на Барса Лионел Меси удвои преднината на отбора след подаване на Жорди Алба. През втората част не паднаха повече попадения и отборът на Ернесто Валверде стигна до чист триумф, след който води с три точки пред втория Атлетико Мадрид. Селта заема 10-та позиция в подреждането с актив от 21 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com