Барса тръгна със стилна победа над ПСВ в Шампионската лигаБарселона

...

Барса тръгна със стилна победа над ПСВ в Шампионската лига

Барса потегли със стилна победа над ПСВ в Шампионската лига
Барселона започва присъединяване си в Шампионската лига с безапелационна победа над ПСВ Айндховен с 4:0 в дуел от първи кръг в груповата фаза на Шампионската лига. Голямата звезда на каталунците Лионел Меси се отличи с хеттрик в срещата, която се игра на "Камп Ноу" пред близо 74 000 фенове.

Меси откри резултата в 31-ата минута, Усман Дембеле повиши на 2:0 1/4 час преди края, а две минути по-късно аржентинецът реши разногласието в срещата с втори гол. Каталунците останаха с човек по-малко в 79-ата минута, когато Самуел Юмтити получи втори жълт картон, само че и без неговата помощ Барселона стигна до четвърти гол малко преди края на постоянното време, когато Меси фиксира крайното 4:0 след асистенция на Луис Суарес.
 ITALY SOCCER UEFA CHAMPIONS LEAGUE ITALY SOCCER UEFA CHAMPIONS LEAGUE / БГНЕС
В другия мач от групата Интер надделя Тотнъм с 2:1, откакто губеше в резултата четири минути преди края. Кристиан Ериксен даде преднина на "шпорите" в 53-ата минута, само че Мауро Икарди изравни в 86-ата, а в продължението Матиас Весино бе прецизен с глава и обезпечи триумфа на "нерадзурите" в мача. Ответният мач сред двата тима ще се играе на "Уембли" на 28 ноември. /БГНЕС
Източник: bgnes.com