Бърнли спечели първата си точка от началото на сезона в

...

Бърнли взе първа точка след реми в Нотингам

Бърнли завоюва първата си точка от началото на сезона в британската Висша лига откакто извъртя 1:1 при гостуването си на Нотингам Форест в петия кръг на шампионата.

Нотингам държи осмата позиция във краткотрайното класиране със 7 точки, до момента в който Бърнли е предпоследен, 19-и с 1 точка след три загуби, едно тъждество и без победа досега, като има и мач по-малко.

Гостите от Бърнли поведоха в 41-ата минута след ужасно попадение на Зеки Амдуни, а в 61-ата минута Калъм Хъдсън-Одой изравни при дебюта си за Нотингам Форест.

В 76-ата минута Лайл Фостър можеше да донесе успеха на Бърнли, вкарвайки топката във вратата на домакините, само че след преразглеждане със системата за видеоарбитраж ВАР голът не бе зачетен поради игра с ръка в хода на офанзивата.

Южноафриканският нападател на гостите Фостър получи червен картон за жестоко нарушаване в четвъртата минута на добавеното време.
Източник: lupa.bg