Българският юношески национал Преслав Боруков отново се разписа за младежкия

...

Нов гол на Преслав Боруков в младежкия отбор на Шефилд Уензди

Българският младежки национал Преслав Боруков още веднъж се разписа за младежкия тим да Шефилд Уензди (до 23 години) в контролна среща. Това стана при триумфа с 3:2 над аматьорския Фрикли Атлетик.
В третата инспекция на дублиращия състав на Кукумявките софиянецът влезе в 70-ата минута при еднакъв резултат 2:2 на мястото на Томпсън и три минути преди края на се разписа за 3:2.
След този мач Преслав Боруков има два гола и една извоювана дузпа в контролите през това лято. Попадението пристигна от отличното вазимодействие на българина и Фрейзър Престън, като последният подаде превъзходен пас през отбраната. Боруков се откъсна зад тила на персоналния си надзирател, напредна самичък против вратаря и не му остави шансове с мощния си изстрел.