Българският шампион Лудогорец завърши на последно място в своята група

...

"Лудогорец" завърши на последно място в своята група от Лига Европа

Българският първенец " Лудогорец " приключи на последно място в своята група 1 от тази фаза на Лига Европа. " Орлите " направиха 1:1 с " Цюрих " в среща от последния шести кръг.

В Разград резултата откриха гостите след 22 минути игра. Одей засече с глава центриране от директен свободен удар и преодоля Хорхе Броун. Това бе първата голова опция за " Цюрих " в мача. Малко по-късно Якуб Шверчок нахлу в наказателното поле и подаде към Вандерсон, само че бразилецът не съумя да означи.

В 28-ата минута Шверчок бе изведен от Марселиньо. Полякът обаче първо не овладя добре, а след това се провали при опита си да трансферира стража на гостите.

Три минути по-късно Натанаел нацели напречната греда след чудесно осъществяване на директен свободен удар.

" Лудогорец " въпреки всичко изравни преди почивката с попадение на Якуб Шверчок.

Съставите

" Лудогорец ": 1. Броун, 4. Сисиньо, 5. Терзиев, 3. Недялков, 90. Форстър, 6. Натанаел, 18. Дяков, 44. Горалски, 88. Вандерсон, 84. Марселиньо, 70. Шверчок

" Цюрих ": 1. Ванинс, 6. Палсон, 7. Винтер, 12. Гюноче, 14. Домжони, 15. Одей, 17. Бангура, 31. Крециу, 37. Диксон, 70. Кололи, 94. Хелифи
Източник: btvnovinite.bg