Българският шампион Лудогорец загуби с 0:1 от Бетис на Хювефарма

...

Лудогорец загуби от Бетис в Разград

Българският първенец Лудогорец загуби с 0:1 от Бетис на „ Хювефарма Арена " в основен мач от V кръг на груповата фаза на Лига Европа.

Гостите откриха резултата в 56-ата минута с гол на Набил Фекир който оползотвори асистенция на Луис Енрике.

Разградчани бяха по-добрият отбор на терена, изключително през първото полувреме, само че пропиляха няколко положителни благоприятни условия за гол. Бетис съумя да се разпише с първото си състояние в мача, възползвайки се от зле подредена отбрана на родния отбор.

По този метод испанският тим си подсигурява първото място в групата с 13 т. Лудогорец и Рома имат по 7, откакто " вълците " надделяха ХИК с 2:1.

В последния кръг ориста на второто място ще дефинират Рома и Лудогорец на " Стоадио Олимпико " на 3 ноември от 22:00 ч

Източник: cross.bg