Българският национален отбор по футбол завърши 1:1 с Азербайджан във

...

Гол в края лиши България от победа срещу Азербайджан

Българският народен тим по футбол приключи 1:1 с Азербайджан във втория си мач от новия шампионат FIFA Series в Баку. Тимът, воден от Илиан Илиев бе на крачка от това да запише втора поредна победа, само че получи изравнителен гол в края.

На стадион " Тофик Бахрамов " Филип Кръстев откри за България в 59-ата минута след бързо осъществяване от корнер. В обстановката азерите имаха искания, защото ъгловият удар беше отсъден неверно. В последните минути противникът реализира мощен напън и в 87-та Муса Курбанли изравни.

В дуела Азербайджан имаше по-чистите положения. За " трикольорите " с изключение на попадението най-хубавите обстановки се откриха пред Кирил Десподов и Илиан Илиев-младши.

В предходния си мач от шампионата " лъвовете " надделяха Танзания с 1:0 след гол на Десподов. Домакинът на конкуренцията пък се наложи със същия резултат над новобранеца Монголия.
Източник: euronewsbulgaria.com