Българският национален халф Георги Костадинов игра 23 минути за Арсенал

...

Костадинов влезе през второто полувреме при равенство на Арсенал

Българският народен халф Георги Костадинов игра 23 минути за Арсенал (Тула) при равенството 2:2 на отбора с гостите от Рубин (Казан) в мач от 8-ия кръг на съветската Премиер Лига. Костадинов смени в 67-ата минута Кантемир Берхамов. Резултатът по това време бе 1:0. Другият българин в състава на Арсенал (Тула) - Михаил Александров, към момента се възвръща от контузия и не бе в групата на тима си за мача.

Абдул Кадири Мохамед даде задатък на домакините от Тула в резултата в 12-ата минута, а в 76-ата Зелимхан Бакаев бе прецизен за 2:0. Само минута по-късно обаче Игор Коновалов изравни, а две минути по-късно Хорен Барамян пропусна дузпа за казанци. Във втората минута на добавеното време резервата Филип Уремович донесе точката на Рубин, който е седми в класирането с 11 точки. Костадинов и компания пък са 10-и с 9 точки.

СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Премиер Лига 8 кръг, събота 22 септември  Арсенал Тула 2:2краен резулат  Рубин