Българският национал Страхил Попов игра цял мач за Хатайспор при

...

Тимът на Страхил Попов разби шампиона на Турция

Българският национал Страхил Попов игра цялостен мач за Хатайспор при безапелационната победа с 5:1 като посетител на първенеца Истанбул Башакшехир с 5:1 в мач от 22-ия кръг на турското състезание.

Маме Бирам Диуф (11) откри резултата, а Бабажиде (21-дузпа) удвои преднината на гостите. В края на първата част Аарън Бупендза (43-дузпа) направи преднината на отбора си класическа.

През второто полувреме Хатайспор продължи с надмощието си и Диуф (57) и Бупендза (68) осъществиха по още един гол, а влезлият като запаса Мохамед Камара си вкара автогол в 80-ата минута и оформи крайния резултат.

Хатайспор заема пето място във краткотрайното класиране с 35 точки. Истанбул Башакшехир е на 15-ото място с 24 точки.
Източник: fakti.bg