Българският национал Симеон Славчев игра за своя Лехия Гданск при

...

Славчев игра при поражение на неговия тим в Полша

Българският национал Симеон Славчев игра за своя Лехия Гданск при провалянето с 1:2 от Термалика и несъмнено няма с какво позитивно да запомни присъединяване си в тази борба.

И това проваляне пристигна по трагичен метод. Бартош Шелига откри за Термалика в 48-та минута, а Рафал Волски изравни за Лехия в 60-та. Но в продължението Габриел Янку от дузпа оформи триумфа за домакините.

Славчев стартира от първата минута, само че беше безплоден в предни редици и не можа да помогне за нещо друго от провалянето. Малко преди гола за Термалика пък резервата Балде беше изпъден от състава на Лехия.

След тази развръзка Славчев и компания остават покрай рисковата зона с 10 точки в актива си. Термалика е тъкмо под Лехия в класирането и е с 8 точки.