Българският национал Николай Димитров бе в стартовия състав на Урал

...

Хичо и компания излъгаха Криля Советов с дузпа

Българският национал Николай Димитров бе в стартовия състав на Урал при успеха на отбора от Екатеринбург с 1:0 като посетител против Криля Советов в мач от 25-ия кръг на съветската Премиер лига. Хичо бе заменен от Вараздат Ароян безусловно в последните секунди на дуела - в 96-ата минута. Автор на единственото попадение в срещата стана Отман Ел Кабир, който бе прецизен от дузпа в 61-ата минута.

За Урал това е трета победа в последните 4 мача на отбора. Хичо и компания заемат 10-о място в класирането с 33 точки. Криля Советов пък претърпя второ следващо проваляне с 0:1 в шампионата, откакто в предишния кръг загуби с този резултат от Динамо (Москва). Самарци са 13-и с 27 точки и на този стадий са в зоната за баражите за оставане в съветския хайлайф.

СТАТИСТИКА НА МАЧА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ
ПОДРЕЖДАНЕ ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ Премиер Лига 25 кръг, четвъртък 25 април  Криля Советов 0:1краен резулат  Урал