Българският национал Ивелин Попов се разписа за своя Спартак Москва,

...

Попето с гол, ПАОК обаче обърна "Спартак" Москва

Българският национал Ивелин Попов се разписа за своя " Спартак " Москва, само че съветският отбор загуби с 2:3 от ПАОК (Гърция) в дуел от третия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Почти всичко по-интересно в мача се случи преди почивката. Попето откри резултата в 7-ата минута, възползвайки се от подаване на Зобнин.

Десет минути по-късно Куинси Промес удвои задатъка на домакините.

ПАОК обаче стигна до цялостен поврат за четвърт час. Първо Прийович понижи от дузпа в 29-ата минута, а по-късно в 37-ата Лимниос изравни. Бившият отбор на Димитър Бербатов нанесе своя удар минута преди края на полувремето, когато прецизен бе Пелкас.

Ивелин Попов остана на терена 64 минути, след което на негово място влезе Тимофеев. В 71-ата минута руснаците изпуснаха златна опция за 3:3. Куинси Промес обаче не осъществя от бялата точка.

Шансовете на " Спартак " остават огромни, защото Ивалин Попов и комапния навлизат в реванша с два гола на непознат терен.
Източник: btvnovinite.bg