Българският национал Георги Костадинов направи отлично включване за отбора си

...

Георги Костадинов се отчете с асистенция за АПОЕЛ при завръщането си в игра

Българският национал Георги Костадинов направи чудесно включване за тима си АПОЕЛ (Никозия) при успеха над Паралимни с 2:0 в десетия кръг на кипърското елитно състезание.

Българският халф се появи на терена в 60-ата минута на мястото на Далсио. В добавеното време на мача Костадинов пресече пас на противника в центъра на терена и незабавно изведе Кингсли Сарфо, който направи 2:0 за домакините. Преди това Анастасиос Донис бе разкрил резултата за АПОЕЛ още в четвъртата минута на мача. Паралимни приключи с човек по-малко на терена поради червен картон на Марко Еман.

Георги Костадинов се завърна доста мощно на терена, откакто той не бе играл в последните 3 мача на отбора. Това бе и първият му дуел при новия треньор Владан Миливоевич, който водеше Цървена звезда до неотдавна.

С триумфа АПОЕЛ се изравни по точки с втория Арис - по 21, и остава единствено на две от водача Пафос.