Българският национал Галин Иванов изигра поредния си силен мач за

...

Нов силен мач за Галин Иванов в Унгария

Българският национал Галин Иванов изигра следващия си мощен мач за унгарския Халадаш. Неговият отбор победи 1:0 МТК Будапеща в мач от 28-ия кръг на локалния шампионат. Бившият капитан на Славия стартира срещата от първата минута и непрекъснато тормозеше отбраната на противника. Галин остана на терена до 72-ата минута, като на негово място се появи Балин Гаал. Точно той означи и единственото попадение.

Победата е четвърта поредна за Халадаш, като с нея се завърнаха и очакванията на футболистите и управлението за оставане в елита. Отборът към момента е на последното 12-о място, само че единствено на 4 точки от избавителната 10-а позиция.

„ Доволни сме от следващите три точки в актива ни. Успехът през днешния ден го одобрявам като подарък за рождения ми ден, който е скоро. Надявам се да продължим с тази серия и да се спасим в края на шампионата “, показа Галин незабавно след мача.

Националът си пожела за рождения ден доста здраве и шанс за него и околните му.