Българският национал Божидар Краев отбеляза втория си гол за Мидтиланд,

...

Леле, какъв български гол в чужбина! Вижте кой е авторът на красивия шут!

Българският национал Божидар Краев означи втория си гол за Мидтиланд, който бе повече от хубав!

Датският отбор победи с 3:0 като посетител бойкия отбор на Одензе в 1/8-финален мач за купата на Дания.

Бившият футболист на Левски влезе в игра при резултат 2:0 в 80-ата минута, а седем по-късно означи прелестното попадение, с цел да оформи крайния резултат.

Това е втори гол на Краев в границите на 158 минути игра. Първото попадение за Мидтиланд талантът отбеляза на 29 юни при успеха с 6:1 над Дери Сити в мач от Лига Европа.

" Много съм благополучен, че вкарах и дебютирах в шампионата за купата на Дания. С работа можеш да постигнеш всичко. Радвам се, че получих късмет да играя ", бе част от изявлението на офанзивния полузащитник след мача с Одензе.
Източник: blitz.bg