Българският национал Андреа Христов записа първи мач като титуляр за

...

Андреа Христов с четвърти мач за четири месеца с екипа на Реджиана

Българският национал Андреа Христов записа първи мач като титуляр за третодивизионния италиански Реджиана след прехвърлянето си чартърен от Козенца при започване на септември.

Той изигра цялостен мач при успеха с 3:2 над Алесандрия вкъщи. С триумфа Реджиана е на първата позиция с актив от 52 точки, а Алесандрия е на 17-о място с 21 пункта.

Ерик Ланини даде задатък на домакините, а единствено седем по-късно Алесандро Галеандро изравни. С два бързи гола на Джулиано Лаеца и Давиде Гилелмонти Реджиана повече с 3:1 до 15-ата минута.

В края на първата част бе завършен и крайният резултат. Юсуф Шейк Сила се разписа за 3:2 от дузпа в 44-ата минута.

Това бе общо четвърти мач за Андреа Христов с екипа на третодивизионния отбор, досега той влизаше само от аварийна пейка, какъвто бе случая и предходната седмица при травмата на Паоло Роцио.