ЦСКА срещу Левски на 17 април
Българският футболен съюз разгласи програмата за кръговете от 23-и до 26-и, както и за 1/4-финалите за Купата на България. Дербито сред ЦСКА и Левски от 26-ия кръг ще се играе на 17 април от 17:30 часа на националния стадион " Васил Левски ", като това е ден след Великден, когато няма да има мачове.
Кой е шефът на терена? ЦСКА с следващ неповторим епизод на InsideCam
ЦСКА разгласява следващия си любопитен видеоклип след успеха с 1:0 над Септември
Ето е решенията на комисията и програмата в елита:
Предвид изтърпяване на наложено наказване " отнемане от домакинство ", по предложение на ОФК Спартак Плевен - Плевен, срещата от XXI-ви кръг на Втора професионална футболна лига сред тимовете на ОФК Спартак Плевен - Плевен и ПФК Лудогорец 1945 Рз, както и срещата от XXIII-ти кръг ОФК Спартак Плевен - Плевен и ФК Крумовград, ще се играят на стадион " Г. С. Раковски " град Севлиево.
Приема препоръчаната стратегия за 1/4 финалите на купа България, както следва:
03.04 (понеделник)
Локомотив Сф - Славия 18.30 Диема спорт
04.04 (вторник)
Лудогорец - Спартак (Вн) 17.00 Диема спорт
ЦСКА-София - Черно море 20.00 Диема спорт
05.04 (сряда)
Арда - ЦСКА 1948 18.30 Диема спорт
Приема препоръчаната стратегия от 23-ти до 26-ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
XXІІІ кръг
10.03 (петък)
Септември Сф - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
11.03 (събота)
Пирин Бл - Хебър 1918 Пз 12.30 Диема спорт
Спартак 1918 Вн - Локомотив Сф 15.00 Диема спорт
Левски - Ботев Вр 17.30 Диема спорт
12.03 (неделя)
Славия - Арда 12.00 Диема спорт
Лудогорец - Черно море 14.15 Диема спорт
ЦСКА 1948 - ЦСКА-София 16.45 Диема спорт
13.03 (понеделник)
Локомотив Пд - Берое 17.30 Диема спорт
XXІV кръг
17.03 (петък)
Черно море - Септември Сф 15.00 Диема спорт
Локомотив Сф - Славия 17.30 Диема спорт
18.03 (събота)
Берое - ЦСКА 1948 12.00 Диема спорт
ЦСКА-София - Спартак 1918 Вн 14.30 Диема спорт
Хебър 1918 Пз - Лудогорец 17.00 Диема спорт
19.03 (неделя)
Ботев Вр - Пирин Бл 12.00 Диема спорт
Арда Кж - Левски 14.30 Диема спорт
Ботев Пд - Локомотив Пд 17.00 Диема спорт
XXV кръг
07.04 (петък)
Локомотив Пд - Септември Сф 19.30 Диема спорт
08.04 (събота)
Лудогорец - Ботев Вр 17.30 Диема спорт
Левски - Локомотив Сф 20.00 Диема спорт
09.04 (неделя)
Хебър 1918 Пз - Черно море 15.15 Диема спорт
Спартак 1918 Вн - Берое 17.45 Диема спорт
Славия - ЦСКА-София 20.15 Диема спорт
10.04 (понеделник)
Пирин Бл - Арда Кж 17.30 Диема спорт
ЦСКА 1948 - Ботев Пд 20.00 Диема спорт
XXVІ кръг
13.04 (четвъртък)
Ботев Вр - Хебър 1918 Пз 17.30 Диема спорт
14.04 (петък)
Локомотив Сф - Пирин Бл 13.30 Диема спорт
Септември Сф - ЦСКА 1948 15.45 Диема спорт
Арда Кж - Лудогорец 18.00 Диема спорт
15.04 (събота)
Берое - Славия 14.00 Диема спорт
17.04 (понеделник)
Ботев Пд - Спартак 1918 Вн 14.45 Диема спорт
ЦСКА-София - Левски 17.30 Диема спорт
Черно море - Локомотив Пд 20.15 Диема спорт
Кой е шефът на терена? ЦСКА с следващ неповторим епизод на InsideCam
ЦСКА разгласява следващия си любопитен видеоклип след успеха с 1:0 над Септември
Ето е решенията на комисията и програмата в елита:
Предвид изтърпяване на наложено наказване " отнемане от домакинство ", по предложение на ОФК Спартак Плевен - Плевен, срещата от XXI-ви кръг на Втора професионална футболна лига сред тимовете на ОФК Спартак Плевен - Плевен и ПФК Лудогорец 1945 Рз, както и срещата от XXIII-ти кръг ОФК Спартак Плевен - Плевен и ФК Крумовград, ще се играят на стадион " Г. С. Раковски " град Севлиево.
Приема препоръчаната стратегия за 1/4 финалите на купа България, както следва:
03.04 (понеделник)
Локомотив Сф - Славия 18.30 Диема спорт
04.04 (вторник)
Лудогорец - Спартак (Вн) 17.00 Диема спорт
ЦСКА-София - Черно море 20.00 Диема спорт
05.04 (сряда)
Арда - ЦСКА 1948 18.30 Диема спорт
Приема препоръчаната стратегия от 23-ти до 26-ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
XXІІІ кръг
10.03 (петък)
Септември Сф - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
11.03 (събота)
Пирин Бл - Хебър 1918 Пз 12.30 Диема спорт
Спартак 1918 Вн - Локомотив Сф 15.00 Диема спорт
Левски - Ботев Вр 17.30 Диема спорт
12.03 (неделя)
Славия - Арда 12.00 Диема спорт
Лудогорец - Черно море 14.15 Диема спорт
ЦСКА 1948 - ЦСКА-София 16.45 Диема спорт
13.03 (понеделник)
Локомотив Пд - Берое 17.30 Диема спорт
XXІV кръг
17.03 (петък)
Черно море - Септември Сф 15.00 Диема спорт
Локомотив Сф - Славия 17.30 Диема спорт
18.03 (събота)
Берое - ЦСКА 1948 12.00 Диема спорт
ЦСКА-София - Спартак 1918 Вн 14.30 Диема спорт
Хебър 1918 Пз - Лудогорец 17.00 Диема спорт
19.03 (неделя)
Ботев Вр - Пирин Бл 12.00 Диема спорт
Арда Кж - Левски 14.30 Диема спорт
Ботев Пд - Локомотив Пд 17.00 Диема спорт
XXV кръг
07.04 (петък)
Локомотив Пд - Септември Сф 19.30 Диема спорт
08.04 (събота)
Лудогорец - Ботев Вр 17.30 Диема спорт
Левски - Локомотив Сф 20.00 Диема спорт
09.04 (неделя)
Хебър 1918 Пз - Черно море 15.15 Диема спорт
Спартак 1918 Вн - Берое 17.45 Диема спорт
Славия - ЦСКА-София 20.15 Диема спорт
10.04 (понеделник)
Пирин Бл - Арда Кж 17.30 Диема спорт
ЦСКА 1948 - Ботев Пд 20.00 Диема спорт
XXVІ кръг
13.04 (четвъртък)
Ботев Вр - Хебър 1918 Пз 17.30 Диема спорт
14.04 (петък)
Локомотив Сф - Пирин Бл 13.30 Диема спорт
Септември Сф - ЦСКА 1948 15.45 Диема спорт
Арда Кж - Лудогорец 18.00 Диема спорт
15.04 (събота)
Берое - Славия 14.00 Диема спорт
17.04 (понеделник)
Ботев Пд - Спартак 1918 Вн 14.45 Диема спорт
ЦСКА-София - Левски 17.30 Диема спорт
Черно море - Локомотив Пд 20.15 Диема спорт
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ