Българската волейболистка Емилия Димитрова и отборът на Гранд Репидс Райс

...

Емилия Димитрова с 20 точки при загуба на Гранд Репидс в САЩ

Българската волейболистка Емилия Димитрова и тимът на Гранд Репидс Райс (Мичигън) записаха пето проваляне в новосформираната американска Професионална лига.

Воденият от Кати Джордж отбор отстъпи като посетител Вегас Трил с 2:3 (25:21, 25:21, 21:25, 16:25, 12:15) гейма.

Емилия Димитрова изигра следващ мощен дуел, като се регистрира с 20 точки (1 ас). Най-резултатна стана Клеър Шоси със своите 26 точки (2 блокади), а Симон Абът добави 12 точки (2 блокади).

За противника Хат Бел и Хана Медъкс завършиха с по 21 пункта, 15 добави Бъркли Облад (1 ас, 3 блокади).

Гранд Репидс заема четвърта позиция в подреждането с актив от 4 победи и 5 загуби, до момента в който Вегас Трил е шести с 5 победи и 7 загуби.

В идващия Емилия Димитрова и нейните съотборнички се изправят против Кълъмбъс Фъри на 21 март (четвъртък) от 02:00 часа българско време.