България завърши 1:1 като гост на Гибралтар в среща от

...

НОВО ДЪНО ! България с издънка и срещу Гибралтар!

България приключи 1:1 като посетител на Гибралтар в среща от Лигата на нациите. Резултатът е, меко казано, неприличен и се подрежда измежду най-големите резили в историята на националия тим.

Георги Минчев откри резултата с глава в добавеното време на първото полувреме. Лиъм Уокър изравни от дузпа в 61-ата минута.

Това бе дебют на Георги Иванов отпред на " лъвовете ", откакто техническият шеф на Българския футболен съюз застана краткотрайно отпред на националния тим, след оставката на Ясен Петров.

Пловдивския Джанини хвърли кърпата след срамното поражение от Грузия с 2:5 в Разград.

Така, макар треньорската рокада, затъването на националния отбор продължава и следва да разберем какво ни чака в гостуването на Грузия, която реализира третата си поредна победа в Лигата на нациите, надигравайки Северна Македония като посетител с безапелационното 3:0
Източник: lupa.bg