Австралия победи Русия с 3-2 гейма в мач от третия

...

Австралия обърна Русия с 3-2 гейма в третия ден на мъжката Световна купа

Австралия победи Русия с 3-2 гейма в мач от третия ден на мъжката волейболна Световна купа. И двата отбора не употребяват най-хубавите си волейболисти в конкуренцията, само че дълбочината в съветския състав е доста огромна и крайният резултат наподобява доста неочакван.
 Волейболистите на Италия обърнаха Аржентина за първа победа в Световната купа

" Скуадра адзура " сподели друго лице след втория гейм

Руснаците бяха спечелили първите си два мача и поведоха с 2-1 гейма. " Кенгурата ", които са измежду новобранците в конкуренцията обърнаха мача и записаха първите си две точки.

Къртис Джефри Артър Стоктън се отличи с 19 точки, а Джеймс Уеър добави 15 точки за спечелилите. Австралийците забиха 8 аса, до момента в който руснаците останаха единствено с 4 директни точки. Превъзходството на Австралия в офанзива изнендващо беше доста огромно - 67 на 48 точкови забивания. " Сборная " обичайни игра по-добре на блок - 12 на 7 точки. Иван Яковлев се отличи с 15 точки, 7 от които от обсада.
 Снимка 446209
Източник:

След загубата на Аржентина от Италия с 2-3 гейма, отборът на Бразилия остана единствения без загуба " " Селесао " се наложи с 3-1 гейма нанасяйки първо проваляне на Египет.

Домакините от Япония станаха шестият тим с 2 победи и 1 загуба след научен триумф с 3-0 против Тунис. Японците победиха през първия ден младия отбор на Италия с 3-0 гейма и демонстрираха, че имат упоритости за челно класиране в влиятелната конкуренция.