Аугсбург. Аугсбург нанесе четвърта поредна загуба на Борусия (Мьонхенгладбах) в

...

Аугсбург нанесе четвърта поредна загуба на Борусия

Аугсбург. Аугсбург нанесе четвърта поредна загуба на Борусия (Мьонхенгладбах) в Бундеслигата. Тимът на Хайко Херлих завоюва с 3:1 вкъщи мача сред двата състава от 25-ия кръг на шампионата. Гостите пропуснаха дузпа при 0:0 и са на десето място преди изиграването на останалите мачове. Аугсбург е 13-и, само че се отдалечи на 10 точки от зоната на изпадащите.

Днес ще се играят още четири мача от кръга в 16:30 часа, когато Лидерът Байерн Мюнхен гостува на Вердер Бремен. От 19:30 часа Борусия Дортмунд, след загуба в предходния кръг, приема борещия се за оставане в елита тим на Херта Берлин, който е единствено на две точки над рисковата зона.

Вторият в класирането, на две точки зад Байерн тим на Лайпциг, ще играе на следващия ден като хазаин на четвъртия в класирането Айнтрахт Франкфурт.
Източник: focus-news.net