AUBURN, Ala. (AP) — Джони Брум и Jaylin Williams отбелязаха

...

No. 13 Auburn победи No. 22 Ole Miss 82-59, за да остане единственият отбор на SEC без загуба в лигата

AUBURN, Ala. (AP) — Джони Брум и Jaylin Williams означиха по 13 точки и No. 13 Auburn завоюва своя 11-и следващ мач в събота вечерта с 82-59 маршрут на номер 22 в Мисисипи, най-дългата дейна поредност измежду тимовете от Power Five.

Тигрите (16-2, 5-0 Югоизточна конференция) останаха единственият Отборът на SEC без загуба в лигата, откакто номер 6 Тенеси победи Алабама с 91-71 по-рано в събота. Те трансфораха първата среща от Топ 25 в серията от 146 игри в маршрут до полувремето.

Уилямс насочи 5 от 7 удара за Обърн, който водеше с цели 35 точки. Дилън Кардуел изравни върха си в кариерата с 12 точки.

Високият 6 фута 10 Брум даже се насочи при тройка по средата на второто полувреме, свивайки плещи, до момента в който се насочваше назад към другия край.

Бунтовниците (15-3, 2-3) имаха сезонно ниско равнище на точки. Двамата им водещи голмайстори, Матю Мърел и някогашният състезател на Обърн Алън Фланиган, се затрудниха.