Атлетико Мадрид не даде никакви шансове на Майорка, постигайки победа

...

Атлетико Мадрид не остави шансове на Майорка

Атлетико Мадрид не даде никакви шансове на Майорка, постигайки победа с 3:0 в първи мач от 34-ия кръг на Примера дивисион.

На своя стадион „ Уанда Метрополитано “ домакините, които се намират в отлична форма след подновяването, не оставиха подозрения по отношение на разликата в класите сред двата тима и стигнаха удобно до триумфа.

След пропуски на Яник Караско и Жоао Феликс в първите минути, откриващият гол пристигна от дузпа и бе дело на Алваро Мората в 29-ата минута. Интересното е, че първото осъществяване на нападателя бе избавено, само че съдията Рохас назначи наново осъществяване поради нахлуване на терена от играчи на гостите. При втория опит Мората бе непогрешим, пращайки топката в горния ъгъл.
Източник: fakti.bg