Атлетико (Мадрид) и Локомотив (Москва) завършиха 0:0 в мач от

...

Атлетико не можа да вкара гол на Локомотив

Атлетико (Мадрид) и Локомотив (Москва) приключиха 0:0 в мач от група " А " на Шампионската лига. Домакините имаха огромно преимущество и направиха доста пропуски. В края на мача съветският тим имаше шансове да сюрпризира " дюшвкчиите ".

Играчите на Атлетико имаха положителни благоприятни условия за гол преди почивакта, само че гол по този начин и не падна.

През второто полувреме рунаците също имаха положителни обстановки и мачът в края стана двуостър.
 Снимка 506960
Източник:

В 68-ата минута Коке вкара гол, само че за жалост на домакините ВАР се намеси и попадението беше анулирано.

След този малко предстоящ резултат обстановката в група " А " се зпалете по необикновен метод. Лидерът Байерн има 12 точки и е сигурен за първото си място. Трите останали отбора имат общо 9 точки.

На второ място е Атлетико с 5 точки. Локомотив (Москва) е с 3 точки от 3 равенства, а Република България Залцбург е единствено с една точка. Австрийският първенец е единственият, който няма повече мачове с Байерн и също има действителни шансове за осминафинал.
 Байерн (Мюнхен) победи Залцбург с 3:1 в Шампионската лига
След единствено четири мача - Байерн подсигурява продължаването си в идната фаза на ШЛ

Баварците завоюваха семейството си на Залцбург с 3:1