АТИНА, Джорджия (AP) — Далтън Кнехт отбеляза 36 точки, включително

...

Кнехт отбелязва 36 точки, докато номер 5 Тенеси се възстановява, за да победи Джорджия с 85-79

АТИНА, Джорджия (AP) — Далтън Кнехт означи 36 точки, в това число тройка за зелено напред, по-малко от 2 минути до края, и номер 5 Тенеси се възвърне, откакто загуби преднина от 14 точки, с цел да победи Джорджия с 85-79 в събота и да приключи поредицата от 10 победи на Булдогс.

Тенеси (12-4, 2-1 Югоизточен Conference) поведе с 42-28 през първото полувреме и изоставаше с 11 точки, 75-64, преди да се възвърне в последните минути.

Тройката на Knecht даде преднина на Vols с 81-79. Старшият гард добави два наказателни удара с оставащи 16 секунди, с цел да усили преимуществото.

Джабри Абдур-Рахим поведе Грузия (12-4, 2-1) с 21 точки.

Грузия употребява серия от 15-0, с цел да заличи недостиг от 14 точки, преди да види края на четвъртата най-дълга победна серия в историята на учебното заведение. Булдогс не получиха първата си победа над тим от топ 5 от 17 януари 2004 година, когато победиха номер 5 Кентъки с 65-57 в Rupp Arena.