Аталанта победи гостуващия Сасуоло с 2:1 и се класира на

...

"Аталанта" си осигури място в 1/4-финалите за Купата на Италия

" Аталанта " победи гостуващия " Сасуоло " с 2:1 и се класира на четвъртфиналите на шампионата за Купата на Италия.

Андреас Корнелиус откри резултата в 16-та минута, а Рафаел Толой вкара с глава след ъглов удар в 33-та за домакините, които стигнаха и до две греди след удари на Рикардо Орсолини и Ясмин Куртич. " Сасуоло " върна един гол 16 минути преди края с удар на Толой в личната му врата, само че не съумя да изравни, макар че домакините доиграха срещата с човек по-малко поради червен картон на Куртич в 89-та минута.

" Наполи " победи " Удинезе " във вторник и ще одобри " Аталанта " при започване на януари. " Рома " играе против " Торино ", а носителят на трофея " Ювентус " приема " Дженоа ".

В четвъртфинали на 26-и и 27-и декември " Лацио " ще играе против " Фиорентина ", а " Интер " - против " Милан ".
Източник: btvnovinite.bg