Аталанта инкасира втора поредна загуба в италианската Серия А. Преди

...

Аталанта допусна втора поредна загуба в Серия А

Аталанта инкасира втора поредна загуба в италианската Серия " А ". Преди седмица бергамаските паднаха тежко от Наполи, а през днешния ден отстъпиха и при семейството си на Сампдория с 1:3.

" Богинята " несъмнено нямаше ден и справедливо преклони глава пред " моряците ". Самп изигра по-силно първо полувреме, като съумя да поведе още в 13-ата минута посредством Фабио Куалярела.

Ветеранът можеше да направи преднината на гостите още по-добра, само че секунди преди почивката, изпълнена от него дузпа беше избавена по отличен метод от Спортиело.

Случилото се обаче не тормози хората на Клаудио Раниери, които след паузата стигнаха до втори гол посредством Торсби. Надеждите на Аталанта се завърнаха 10 минути преди края. Тогава появилият се след почивката Дуван Сапата беше прецизен от дузпа, а това отприщи мощен заключителен напън на " нерадзурите ".

Вместо да вкарат обаче, домакините инкасираха трети гол, който към този момент реши всичко в тази среща. Пълният актив от точки пое към Генуа след попадение на чешкия национал Якуб Янкто.
Източник: fakti.bg