Арсенал записаха първа домакинска загуба за сезона и продължава да

...

Арсена се издъни у дома, падна от Брайтън

Арсенал записаха първа домакинска загуба за сезона и продължава да разочарова с представянето си даже и след треньорската промяна. Лондончани паднаха от непретенциозния отбор на Брайтън с 1:2.

" Чайките " се показаха много мощно на " Емиратс " и изключително през първото полувреме тотално надиграха домакините. В 18-ата минута Конъли стреля рисково, само че Лено бе на мястото си и избави. Събитията продължиха да се развиват пред вратата на домакините и вратарят трябваше да избавя удари на Уебстър и Мопе.

" Чайките " матереализираха превъзходството си в 36-ата минута. Тогава Уебстър се разписа след центриране от корнер. Арсенал бе покрай равнене в 41-ата минута, когато Райън избави удар на Уилок.
Източник: fakti.bg