Арсенал постигна победа с 3:2 като гост при Уотфорд. Това

...

Арсенал влезе в топ 4 след четвърта поредна победа

Арсенал реализира победа с 3:2 като посетител при Уотфорд. Това е четвъртия им триумф, който обезпечи изпреварване на Манчестър Юнайтед на четвърто място в таблицата на Висшата лига.

Мартин Йодегард даде преднина на " артилеристите " при гостуването на " Викаридж " Роуд в петата минута, след което колумбиецът Кучо Ернандес да изравни в 11-ата минута с може би най-хубавия гол във Висшата лига този сезон, с приказен удар с ножица.
 Челси победи Бърнли с 4:0 във Висшата лига
Челси с разгромна победа над слабак

Кай Хаверц вкара два гола, а по веднъж се разписаха Рийс Джеймс и Кристиан Пулишич

Букайо Сака обаче върна " артилеристите " напред след половин час игра, а Габриел Мартинели продължи страхотния сезон с гол в 52-ата минута на срещата. Муса Сисоко понижи до 2:3 в 87-ата минута и върна несигурността на мача, само че в последна сметка " артилеристите " осигуриха победа. Арсенал към този момент има 48 точки на таблицата, една пред Манчестър Юнайтед, макар че имат два мача по-малко, до момента в който Уотфорд остава предпоследен с 19 точки, три под зоната на изпадащите.