Армения и Кипър завършиха при резултат 2:2 в приятелски мач.

...

Армения и Кипър не успяха да се победят в зрелищна контрола

Армения и Кипър приключиха при резултат 2:2 в другарски мач. Армения преди дни загуби първия си мач от европейските квалификации от Турция с 1:2, а през днешния ден изигра контрола против Кипър вкъщи.

Кипърци поведоха в последните миунти на първото полувреме посредством гол на Андреас Каро.

Домакините нанесоха двоен удар като в 51-ата минута Грант-Леон Ранос се разписа и възвърне равенството, а още веднъж той след 8 минути реализира и цялостния поврат.

Димитрос Христофи обаче върна Кипър в играта, като означи в 83-ата минута и направи резултата 2:2.

В 89-ата минута пък гостите останаха с човек по-малко, защото Костакис Артиматас, който влезе от скамейката при започване на втората част, си изкара пряк картон. Все отново в инспекцията победител нямаше.