Аржентинският гранд Ривър Плейт продължава да няма победа в местната

...

Ривър и Сан Лоренцо отново останаха без победи в Аржентина

Аржентинският гранд Ривър Плейт продължава да няма победа в локалната Суперлига. " Милионерите " стигнаха до равенството 1:1 в гостуването си на Сан Лоренцо, в мач от 4-ия кръг на шампионата. Това е четвърто следващо тъждество на " червено-белите ", които през седмицата се класираха на четвъртфинал за Копа Либертадорес. Интересното е, че " Eл Циклон " също остана без триумф, като също записа четвърто следващо тъждество в тази акция.

Двата тима имаха ного благоприятни условия за гол, а един път и съдията оказа помощ на Ривър, като не отсъди дузпа за Сан Лоренцо. Тимът на Марсело Гаярдо, които нямаше гол в шампионата през първите три кръга, поведе с гол на колумбийския халф Хуан Кинтеро в 40-ата минута. Халфът беше прецизен след независима акция. Капитанът Николас Бланди изравни с глава за домакините в 76-ата минута, а Николас Раниеро от Сан Лоренцо получи червен картон в 88-ата минута, все пак Ривър още веднъж не завоюва три точки.

" Милионерите " имат четири точки, като заемат 16-то място. Съставът от квартал " Боедо " също има 4 точки, само че заема 14-то място, защото е отбелязал шест попадения.

Лидер е Росарио Сентрал, който има 10 точки, откакто прекъсна победната си серия и приключи 0:0 в гостуването на Расинг. Именно " светло-сините " от Авелянеда останаха на второ място с 8 точки.