Аржентина победи Мароко с 1:0 в контролна среща, играна в

...

Аржентина излъга Мароко в контрола

Аржентина победи Мароко с 1:0 в контролна среща, играна в Танжер. " Гаучосите " бяха в много пробен състав. Отсъстваше и огромната звезда Лионел Меси.

Срещата се игра при доста мощен вятър, който също попречи да забележим по-добър футбол. Единственото попадение в срещата вкара Анхел Кореа в 83-ата минута.

Аржентина пък бе покрай попадение в 32-ата минута, когато истрел от фаул на Леандро Паредес рикошира в Лаутаро Мартинес и топката мина рисково покрай гредата, само че в навън.
 Снимка 414637
Източник:

В 53-ата минута Мбарк Бусуфа напредна на скорост и бе спънат на ъгъла на наказателното поле. Вместо да отсъди дузпа обаче реферът реши, че нарушаването е отвън пеналта.

В 83-ата минута Анхел Кореа нахлу в наказателното поле и вкара единственото попадение в срещата.