Аржентина остана в играта за елиминациите на Мондиала в Катар,

...

Страхотни попадения оставиха Аржентина в играта на Мондиала в Катар

Аржентина остана в играта за елиминациите на Мондиала в Катар, откакто победи с 2:0 Мексико във втория си мач от група си. Лионел Меси откри в 64-та минута, а Енцо Фернандес в 87-та оформи крайния резултат.
Прочетете още
Аржентинците трябваше да не губи дуела, тъй като в противоположен случай рискуваше да отпадне още през днешния ден.

В 64-та минута звездата на аржентинците Лионел Меси съумя да означи страховит гол. Той получи топката от Ди Мария и с удар от отдалеченост по земята Меси не остави никакви шансове на Очоа за 1:0.

В 87-та минута аржентинците взеха решение всичко, откакто Енцо Фернандес получи топката в наказателното поле и със ужасно осъществяване не остави никакви шансове на Очоа за 2:0.

В другия мач от групата през днешния ден Полша победи с 2:0 Саудитска Арабия.

В групата водач е Полша с 4 точки, а с по три точки са Аржентина и Саудитска Арабия, а Мексико е с една точка.

В последния си мач в групата Аржентина играе в пряк мач за класиране против Полша. При избрани условия в групата обаче и Полша и Аржентина може да се класират към осминафиналите.

Аржентина:  Емилиано Мартинес, Гонсало Монтиел (Науел Молина 63 мин.), Маркус Акуня, Николас Отаменди, Лисандро Мартинес, Родриго де Пол, Анхел ди Мария (Кристиан Ромеро 69 мин.), Гуидо Родригес (Eнцо Фернандес 57 мин.), Алексис Мак Алистър (Есекиел Паласиос 69 мин.), Лионел Меси, Лаутаро Мартинес (Хулиан Алварес 63 мин.)

Мексико:  Гийермо Очоа, Нестор Араухо, Сесар Монтес, Ектор Морено, Хесус Гаярдо, Кевин Алварес (Раул Хименес 67 мин.), Ектор Ерера, Андрес Гуардадо (Ерик Гутиерес 42 мин.), Луис Чавес, Алексис Вега (Уриел Антуна 66 мин.), Ървинг Лосано

Източник: trafficnews.bg