Аризона Койотс прекратиха съществуването си с победа с 5-2 над

...

Аризона Койотс вият за последен път с победата над Едмънтън Ойлърс

Аризона Койотс прекратиха съществуването си с победа с 5-2 над Едмънтън Ойлърс в сряда вечер. Франчайзът се реалокира в Солт Лейк Сити.

Койотите вкараха ранен гол, когато шайбата удари рефера и отскочи до Лиъм О'Брайън, който погреба удар около Калвин Пикард. Сам Карик изравни, ловко отклонявайки шамарно подаване от Матиас Екхолм за своята десета за сезона.

Извънредни вести от Канада и целия свят, изпратени на вашия имейл, както се случва.

Матиас Мачели се насочи към бекхенд при пробив, с цел да направи 2-1 Койотс във втория.

Лоусън Краус приключи хубава игра с пас, с цел да усили преднината на Аризона пет минути след третата. Три минути по-късно Уорън Фьогеле проби в средата и означи своя 20-и за сезона. Койотите дадоха отговор с гол на някогашния петролен крал на Едмънтън Дилън Гюнтер. Пикард беше из...