Арда и Черно море завършиха2:2в двубой от 29-ия кръг на

...

С късен гол на Машадо Черно море взе точка в Кърджали

Арда и Черно море завършиха2:2в дуел от 29-ия кръг на efbet Лига. " Моряците " поведоха в резултата в 35-ата минута, когато Мишаел Алвес вкара с доста хубав удар с левия крайник след подаване на Александър Василев. Шест минути след началото на второто полувреме Радослав Цонев изведе Ел Мами Тетах самичък против вратаря и крилото изравни резултата с удар с левия крайник. Арда стигна до цялостен поврат в 56-ата минута, когато Абубакар Тунгара и Ласана Ндиайе разиграха добре пред наказателното поле и вторият пусна топката към Тетах, който с удар по земя вкара втория си гол в мача. В 82-ата минута Арда остана с 10 души на терена след жестоко нарешение на Умар Сако против Едгар Пачеко. Черно море стигна до изравнително попадение в първата минута от добавеното време, когато Матеус Ферейра засече центриране отляво на Александър Василев. В самия завършек на мача Иса удари греда за гостите.