Антонио Иванов не успя да се класира за полуфиталите на

...

Антонио Иванов не се класира за полуфиналите на 200 м на Световното

Антонио Иванов не съумя да се класира за полуфиталите на 200 метра на Световното състезание по лека атлетика за юноши и девойки под 20 години в Тампере (Финландия). Възпитаникът на Валя Демирева приключи шести в петата серия с 21.43 сек (+0.2 м/сек), което му отреди 26-о място в класирането. Последното най-хубаво “губещо” време, с което се продължи на полуфиналите беше 21.34 сек. Победител в неговата серия стана испанецът Пол Ретамал с 20.81 сек, а най-хубавият резултат в сериите реализираха британците Марлс Добсън и Джона Ефолоко - по 20.65 сек.
 Национален първенец по лека атлетика за юноши и девойки под 20 години - първи ден @@@

Вчера Силвия Георгиева не съумя да приключи във финала на 3000 метра при девойките и спря малко преди 1000 метра, защото има проблеми с вирусно заболяване.