Анже поднесе голямата изненада на старта на 8-ия кръг на

...

44 години по-късно: "Анже" победи "Рен" като гост

" Анже " сервира огромната изненада на старта на 8-ия кръг на френската Лига 1. Тимът победи любимеца " Рен " с 2:1 освен това като посетител. Това беше първи триумф за " Анже " против " червено-черните " от 18 мача насам, както и първи като посетител на този отбор от 44 години.

Футболистите на " Рен " не се предадоха " без пердах ", само че в последна сметка позволиха поврат и инкасираха първа загуба в шампионата за сезон 2020/2021.

" Червено-черните " поведоха в резултата в 18-ата минута посредством Адриен Уну. След този гол настъпи успокоение в редиците на домакините, което беше осъдено.

Само 9 минути по-късно Софиан Буфал изравни.

" Анже " реализира цялостен поврат през второто полувреме. В 57-ата минута прецизен беше Анджело Фулджини.

" Рен " е на трето място във краткотрайното класиране, до момента в който спечелилите се изкачват на 6-ата позиция.

На 24 октомври, от 22:00 ч., директно по RING може да гледате мача " Пари Сен Жермен " - " Дижон ".
Източник: btvnovinite.bg