Англия победи с 5:0 Андора на Уембли и вече се

...

Англия разби Албания за едно полувреме

Англия победи с 5:0 Андора на " Уембли " и към този момент се нуждае единствено от точка в гостуването си на Сан Марино в последния кръг, с цел да си подсигурява класиране за Мондиал 2022.

" Трите лъва " унищожиха своя противник единствено за едно полувреме след хеттрик на Хари Кейн, който изпревари Уейн Рууни по голове за Англия в публични мачове, и попадения на Хари Магуайър и Джордан Хендерсън.

Британците не вкараха нито едно попадение през втората част и по този начин резервираха ненапълно достойнството на своя противник.

Така Англия резервира задатъка си от три точки пред Полша, до момента в който Албания загуби всички шансове за второто място, защото към този момент е на пет точки зад " Дружина полска ".
 Аркадиуш Милик за престоя си в Наполи: Не беше прелестно и не го поисквам на никого

Страхотно е да играеш в огромен клуб, изключително в случай че е и постоянно, разяснява той