Андрей Гълъбинов вкара гол от дузпа, но той не бе

...

Гълъбинов бележи отново в Италия

Андрей Гълъбинов вкара гол от дузпа, само че той не бе задоволителен за неговия Специя, който загуби с 1:2 гостуването на някогашния отбор на българина Фрозиноне.

След като неотдавна вкара хеттрик на Киево, Гълъбинов получи късмет да поведе офанзивата на своя тим и остана на терена 90 минути. В 50-ата минута нападателят бе прецизен от дузпа, с която изравни резултата, откакто в 14-ата Салви бе разкрил за домакините. Фрозиноне въпреки всичко стигна до триумфа след гол на Паганини в 85-ата минута.

Двубоят бе директен конфликт сред два от отборите в борбата за плейофите. След триумфа Фрозиноне е пети с 51 точки, на една зад шестия Специя, напомня Dsport.bg.

В същото време Валери Божинов видя от аварийна пейка провалянето с 0:1 на неговия Пескара като посетител на Кремонезе. Пескара е в борбата за оцеляване като след всички дуели от кръга е на 13-о място с 39 точки, на 3 над рисковата зона.
Източник: standartnews.com